Biz bilan bog'lanish
- Xinkaihe Sanoat Zona, Chengdong Ko'cha, Wenling Tuman, Tayzhou Shahar, Zhejiang Viloyat, Xitoy
- manager@genteck.cn
- ortiqcha 86-576-86088668
3 ta 1 ta ARC TIG kesish uskunasi
Dvigatel turi: Step motor
Holati: Yangi
Kelib chiqqan joyi: Zhejiang, Xitoy
Tovar nomi: Spark
Model raqami: p23 CT-312
Ta'rif
Tez tafsilotlar
| Dvigatel turi | Step motor |
| Vaziyat | Yangi |
| Kelib chiqqan joyi | Zhejiang, Xitoy |
| Brendning nomi | Uchqun |
| Model raqami | P23 CT-312} |
| Kuchlanishi | 1ph 230v |
| Nominal quvvat | 3,3 kv |
| Hajmi (L*W*H) | 38*21*28,5 sm |
| Sertifikatlash | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Kafolat | 1 yil |
| Sotishdan keyingi xizmat ko'rsatiladi | Onlayn yordam, chet elda uchinchi tomon yordami mavjud |
| Asosiy savdo nuqtalari | Ishlash oson |
| Amaldagi sanoat tarmoqlari | Qurilish materiallari do'konlari, Qurilish ishlari |
| Og'irligi | 11,7 kg |
| Chastotasi | 50/60 Gts |
| Quvvat omili | 0.93 kos |
| Maksimal yuksiz kuchlanish | 230 v |
| Joriy diapazon | 10-30 A |
| Nominal ish aylanishi | 60 foiz |
| Kesish qalinligi | 8 mm |
| Himoya darajasi | IP21S |
| Turi | plazma to'sar 3 in 1 |
| Ta'minot qobiliyati | Oyiga 50000 dona / dona |
| Qadoqlash tafsilotlari | Karton |
| Port | Ningbo, Shanxay |
Funktsiya va xususiyatlar
1. TIG/CUT/ARC Function.Advanced (MOSFET) inverter texnologiyasiga ega 3 ta 1 ta payvandlash mashinasi
2. Har xil materiallarni kesish talablarini va ishchi plitalarning qalinligini qondirish uchun sozlanishi chiqish oqimi.
3. Xavfsiz va ishonchli ishlashni kafolatlash uchun siqilgan havodan foydalanib, NO-touch Arc boshlang'ich kesish.
4. Ajoyib kesish ko'rsatkichlari bilan tez va tejamkor tarzda qalin metall plastinkani kesish oson.
5. Yuqori kesish tezligi, oksi-kesishdan 2 barobar tezroq, tor kesish oralig'i, silliq chiqib ketish yuzasi, silliq buzilish.
6. O'rnatilgan haddan tashqari issiqlikdan himoya qilish, haddan tashqari yuk, haddan tashqari oqim, ortiqcha / etishmayotgan kuchlanish himoyasi, bosqichsiz oqim sozlamalari, PLAZMA KESISH uchun kostyum.
7. Plazma kesish mash'alasi, tuproqli qisqich, dubulg'a va payvandlash cho'tkasi, karton quti bilan ta'minlangan.





Issiq teglar: 3 ta 1 ta yoy tig kesish uskunasi, Xitoy 3 ta 1 ta yoy tig kesish uskunasi ishlab chiqaruvchilari, etkazib beruvchilari, zavodi
Sizga ham yoqishi mumkin
















