Biz bilan bog'lanish
- Xinkaihe Sanoat Zona, Chengdong Ko'cha, Wenling Tuman, Tayzhou Shahar, Zhejiang Viloyat, Xitoy
- manager@genteck.cn
- ortiqcha 86-576-86088668
Plastik AC transformatorli payvandlash mashinasi
Turi: Arc 200 payvandchi
Ark oqimi:80-200 A
Puls chastotasi: 50/60 Gts
Uchuvchi yoy oqimi:80-200 A
Nominal ish aylanishi: 10 foiz
Ta'rif
Tez tafsilotlar
| Turi | Arc 200 payvandchi |
| Ark oqimi | 80-200 A |
| Puls chastotasi | 50/60 Gts |
| Uchuvchi yoy oqimi | 80-200 A |
| Nominal ish aylanishi | 10 foiz |
| Dvigatel turi | AC Dvigatel |
| O'lchamlari | 35*22*29 sm |
| Foydalanish | Payvandlash |
| Kuchlanishi | moslashtirilgan bo'lishi mumkin |
| Quvvat(Vt) | 5.2-9,6KVA |
| Sertifikatlash | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Kafolat | 1 yil |
| Sotishdan keyingi xizmat ko'rsatiladi | Onlayn yordam, chet elda uchinchi tomon yordami mavjud |
| Amaldagi sanoat tarmoqlari | Qurilish ishlari |
| Kirish kuchlanishi | 230V |
| Chastotasi | 50/60 Gts |
| Izolyatsiya klassi | H |
| Ta'minot qobiliyati | Oyiga 50000 dona / dona |
| Qadoqlash tafsilotlari | karton |
| Port | Ningbo porti |
Funktsiya va xususiyatlar
1. Tutqichli, ixcham, bir fazali AC, ventilyator bilan sovutilgan. transformatorli ARC payvandlash mashinasi.
2. Anti-Stick Arc-Force, Oddiy tuzilish, yuqori samaradorlik, ishlatish va saqlash oson
3. Alyuminiy o'ralgan transformator, havaskorlar va oilaviy foydalanish uchun tejamkor.
4. Elektrod ushlagichi, tuproqli qisqich, dubulg'a va payvandlash cho'tkasi, karton quti bilan to'liq ta'minlangan.
5. Po'lat, temir, past uglerod va boshqalar bilan professional payvandlash.
6. 110V, 110/230V kirish kuchlanishi qabul qilinadi, siz tanlagan har qanday vilka.





Issiq teglar: plastik AC transformatorli payvandlash mashinasi, Xitoyning plastik AC transformatorli payvandlash mashinasi ishlab chiqaruvchilari, etkazib beruvchilari, zavodi
Sizga ham yoqishi mumkin
















