Biz bilan bog'lanish
- Xinkaihe Sanoat Zona, Chengdong Ko'cha, Wenling Tuman, Tayzhou Shahar, Zhejiang Viloyat, Xitoy
- manager@genteck.cn
- ortiqcha 86-576-86088668
Zanglamaydigan po'latdan yasalgan MMA payvandlash mashinasi
Turi: MMA payvandchilari
Ark oqimi:20-200A
Puls chastotasi: 50/60 Gts
Nominal ish aylanishi: 60 foiz
Olchamlari: moslashtirilgan
Ta'rif
Tez tafsilotlar
| Turi | MMA payvandchilari |
| Ark oqimi | 20-200A |
| Puls chastotasi | 50/60 Gts |
| Nominal ish aylanishi | 60 foiz |
| O'lchamlari | odatiy |
| Foydalanish | Payvandlash |
| Kuchlanishi | 1PH230V |
| Quvvat(Vt) | 3,9 KVA |
| Sertifikatlash | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Kafolat | 1 yil |
| Sotishdan keyingi xizmat ko'rsatiladi | Onlayn yordam, chet elda uchinchi tomon yordami mavjud |
| Amaldagi sanoat tarmoqlari | Qurilish ishlari |
| Izolyatsiya klassi | H |
| Mahsulot nomi | ulgurji mini portativ payvandlash mashinasi mma 200 |
| Himoya darajasi | IP21S |
| Foydalanish mumkin bo'lgan elektrod | 1.6-3,2 mm |
| Ta'minot qobiliyati | Oyiga 20000 dona / dona |
Funktsiya va xususiyatlar
1. Turli metallarning TIG va MMA uchun mos keladigan termostatik himoya, haddan tashqari kuchlanishdan himoya qilish, haddan tashqari oqimdan himoya qilish, past kuchlanishdan himoya qilish;
2. Termal himoya bilan payvandlash oqimining bosqichsiz regulyatsiyasi.
3. Ushbu yuqori darajada rivojlangan payvandchi ko'p qirrali payvandlash jarayonini ta'minlaydi - MIG / MAG gazli payvandlash, nuqta payvandlash, intervalli payvandlash, STIK payvandlash.
4. Alyuminiy o'ralgan transformator, havaskorlar va oilaviy foydalanish uchun tejamkor.
5. Kichik chayqalish, past shovqin, yuqori cho'kish tezligi, energiya tejash, uzoq xizmat muddati.
6. Elektrod ushlagichi, tuproqli qisqich, dubulg'a va payvandlash cho'tkasi, karton quti bilan to'liq ta'minlangan.
7. Raqamli displey, termal himoya, havo sovutish, (suv sovutish mash'alasi mavjud), harakatlanuvchi g'ildiraklar bilan, (trolleybus mavjud), alohida simli oziqlantiruvchi.
8. MIG payvandlash mash'alasi, elektrod ushlagichi, tuproqli qisqich, payvandlash niqobi va payvandlash cho'tkasi bilan to'liq ta'minlangan.




Issiq teglar: zanglamaydigan po'latdan mma payvandlash mashinasi, Xitoy zanglamaydigan po'latdan mma payvandlash mashinasi ishlab chiqaruvchilari, etkazib beruvchilar, zavod
Sizga ham yoqishi mumkin













