Biz bilan bog'lanish
- Xinkaihe Sanoat Zona, Chengdong Ko'cha, Wenling Tuman, Tayzhou Shahar, Zhejiang Viloyat, Xitoy
- manager@genteck.cn
- ortiqcha 86-576-86088668
DC yangi texnologiya TIG payvandlash mashinasi
Materiallar / Metall qayta ishlangan: zanglamaydigan po'lat va temir
Nominal kirish kuchlanishi: 230 V
Maks. Yuklash quvvati: 5.3-9.3 kVA
Chiqish polaritesi: DC TIG
Nominal ish aylanishi @ 40 daraja (TIG): 60
Ta'rif
Tez tafsilotlar
| Materiallar / Metall qayta ishlangan | Zanglamaydigan po'lat va temir |
| Nominal kirish kuchlanishi | 230 V |
| Maks. Yuklash quvvati | 5.3-9,3 kVA |
| Chiqish polaritesi | DC TIG |
| Nominal ish aylanishi @40 daraja (TIG) | 60 |
| Nominal chiqish oqimi (TIG) | 10-250 A |
| Nominal chiqish kuchlanishi (TIG) | 60 V |
| Puls chastotasi | 50/60 Gts |
| Uchuvchi yoy oqimi | 10-250A |
| Nominal ish aylanishi | 60 foiz |
| Dvigatel turi | DC MOTOR |
| O'lchamlari | odatiy |
| Foydalanish | Payvandlash |
| Kuchlanishi | 1PH 230V |
| Sertifikatlash | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Kafolat | 1 yil |
| Sotishdan keyingi xizmat ko'rsatiladi | Onlayn yordam, chet elda uchinchi tomon yordami mavjud |
| Asosiy savdo nuqtalari | Ishlash oson |
| Og'irligi (KG) | 11 kg |
| Kafolatdan keyin xizmat ko'rsatish | Onlayn yordam |
| Amaldagi sanoat tarmoqlari | Qurilish ishlari |
| Mahalliy xizmatning joylashuvi | Yo'q |
| Ko'rgazma zalining joylashuvi | Yo'q |
| Quvvat omili | % 7b% 7b0}}.93 COS |
| Himoya darajasi | IP21S |
| Turi | avtomatik argon payvandlash mashinasi |
| Izolyatsiya klassi | H |
| Quvvat(Vt) | 5.3-9,5KVA |
| Ta'minot qobiliyati | Oyiga 20000 dona / dona |
| Qadoqlash tafsilotlari | karton |
Funktsiya va xususiyatlar
1. TIG yoki MMA bilan 2-mashinada-1 ixtiyoriy
2. TIG payvandlash uchun mukammal (MOSFET) inverter texnologiyasi.
3. Tsellyuloza elektrodlari uchun vertikal pastga mos keladigan payvandlash
4. Barqaror ishlash, kuchli kompensatsiya qobiliyatiga ega, kuchlanish o'zgarishiga chidamli.-Tez javob, ozgina chayqalish, mukammal payvandlash ko'rinishi.
5. Energiyani tejaydigan inverter texnologiyasi Oson boshq boshlash, barqaror payvandlash oqimi, mukammal kvadrat to'lqin.
6. Volfram va materiallarning ifloslanishini bartaraf etish uchun kontaktsiz yoy boshlanishiga ruxsat berish uchun HF boshlanishi.
7. Barcha turdagi past karbonli po'lat, o'rta karbonli po'lat va qotishma po'lat va boshqalarni payvandlash uchun qo'llaniladi.




Issiq teglar: DC yangi texnologiyali tig payvandlash mashinasi, Xitoyning yangi texnologiyali tig payvandlash mashinasi ishlab chiqaruvchilari, etkazib beruvchilari, zavodi
Sizga ham yoqishi mumkin















