Biz bilan bog'lanish
- Xinkaihe Sanoat Zona, Chengdong Ko'cha, Wenling Tuman, Tayzhou Shahar, Zhejiang Viloyat, Xitoy
- manager@genteck.cn
- ortiqcha 86-576-86088668
DC bir fazali TIG payvandlash mashinasi
Turi: Argon payvandlash mashinasi
Materiallar / Metall qayta ishlangan: zanglamaydigan po'lat va temir
Nominal kirish kuchlanishi: 230 V
Maks. Yuklash quvvati: 7,1 kVA
Chiqish polaritesi: DC TIG
Ta'rif
Tez tafsilotlar
| Turi | Argon payvandlash mashinasi |
| Materiallar / Metall qayta ishlangan | Zanglamaydigan po'lat va temir |
| Nominal kirish kuchlanishi | 230 V |
| Maks. Yuklash quvvati | 7,1 kVA |
| Chiqish polaritesi | DC TIG |
| Nominal ish aylanishi @40 daraja (TIG) | 60 |
| Nominal chiqish oqimi (TIG) | 10-250 A |
| Nominal chiqish kuchlanishi (TIG) | 60 V |
| Puls chastotasi | 50/60 Gts |
| Uchuvchi yoy oqimi | 10-250A |
| Nominal ish aylanishi | 60 foiz |
| Dvigatel turi | DC MOTOR |
| O'lchamlari | odatiy |
| Foydalanish | Payvandlash |
| Kuchlanishi | 1PH 230V |
| Sertifikatlash | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Kafolat | 1 yil |
| Sotishdan keyingi xizmat ko'rsatiladi | Onlayn yordam, chet elda uchinchi tomon yordami mavjud |
| Asosiy savdo nuqtalari | Ishlash oson |
| Og'irligi (KG) | 11 kg |
| Kafolatdan keyin xizmat ko'rsatish | Onlayn yordam |
| Amaldagi sanoat tarmoqlari | Qurilish ishlari |
| Mahalliy xizmatning joylashuvi | Yo'q |
| Ko'rgazma zalining joylashuvi | Yo'q |
| Quvvat omili | % 7b% 7b0}}.93 COS |
| Himoya darajasi | IP21S |
| Izolyatsiya klassi | H |
| Quvvat(Vt) | 7,1 KVA |
| Ta'minot qobiliyati | Oyiga 20000 dona / dona |
| Qadoqlash tafsilotlari | karton |
Funktsiya va xususiyatlar
1. Kengaytirilgan (IGBT) inverter texnologiyasi.
2. DC bir fazali, yagona PCB texnologiyasi, yanada jozibali dizayn.
3. Inverterga asoslangan quvvat manbai kamroq quvvat sarflagan holda yanada barqaror payvandlash yoyini ta'minlaydi
4. Arkni ishga tushirish uchun oson, kamroq chayqalish, termostatik nazorat, Avtomatik ortiqcha kuchlanish himoyasi.
5. Yengil, ixcham, ishlatish uchun qulay.
6. Barcha turdagi past karbonli po'lat, o'rta karbonli po'lat va qotishma po'lat va boshqalarni payvandlash uchun qo'llaniladi.





Issiq teglar: DC bir fazali tig payvandlash mashinasi, Xitoyning DC bir fazali tig payvandlash mashinasi ishlab chiqaruvchilari, etkazib beruvchilari, zavodi
Sizga ham yoqishi mumkin

















