Biz bilan bog'lanish
- Xinkaihe Sanoat Zona, Chengdong Ko'cha, Wenling Tuman, Tayzhou Shahar, Zhejiang Viloyat, Xitoy
- manager@genteck.cn
- ortiqcha 86-576-86088668
Alyuminiyni payvandlash uchun AC/DC TIG
Qayta ishlangan material / metall: zanglamaydigan po'lat, alyuminiy va boshqa qotishmalar
Nominal kirish kuchlanishi: 380
Maks. Yuklash quvvati: 13
Chiqish polaritesi: DC TIG
Nominal ish aylanishi @40 daraja (TIG): 60
Ta'rif
Tez tafsilotlar
| Materiallar / Metall qayta ishlangan | Zanglamaydigan po'lat, alyuminiy va boshqa qotishmalar |
| Nominal kirish kuchlanishi | 380 |
| Maks. Yuklash quvvati | 13 |
| Chiqish polaritesi | DC TIG |
| Nominal ish aylanishi @40 daraja (TIG) | 60 |
| Ark oqimi | 10-250 A |
| Puls chastotasi | 50/60 Gts |
| Uchuvchi yoy oqimi | 10-250 A |
| Nominal ish aylanishi | 60 foiz |
| Dvigatel turi | DC MOTOR |
| O'lchamlari | 60*39*45 sm |
| Foydalanish | Payvandlash |
| Kuchlanishi | 1ph 230v |
| Sertifikatlash | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Kafolat | 1 yil |
| Sotishdan keyingi xizmat ko'rsatiladi | Onlayn yordam, chet elda uchinchi tomon yordami mavjud |
| Amaldagi sanoat tarmoqlari | Qurilish ishlari |
| Quvvat omili | % 7b% 7b0}}.93 COS |
| Nominal ish kuchlanishi | 28V% 2fMMA |
| Himoya darajasi | IP21S |
| Og'irligi | 24,5 kg |
| Turi | AC DC tig payvandchi sotiladi |
| Quvvat(Vt) | 12,1 KVA |
| Ta'minot qobiliyati | Oyiga 50000 dona / dona |
| Qadoqlash tafsilotlari | karton |
| Port | Ningbo porti |
Funktsiya va xususiyatlar
1. AC/DC payvandlash mashinasi.Advanced (MOSFET) inverter texnologiyasi, TIG payvandlash uchun kostyum.
2. Alyuminiy va boshqa qotishmalar uchun mukammal payvandlash.
3. Plitalar yonib ketishining oldini olish uchun yoyni o'chirishning dastlabki oqimi.
4. Mashina birligi payvandlash havzasi uchun etarli toza maydon kengligini yaratishi mumkin
5. Krater va yorilishning oldini olish uchun yoyni o'chirishning oldindan o'rnatilgan mumkin bo'lgan oqimi
6. Payvandlash joyini ifloslanishdan saqlash uchun oldindan oqim va keyingi gazni oldindan sozlash mumkin
7. TIG mash'alasi, elektrod ushlagichi, tuproqli qisqich, dubulg'a va payvandlash cho'tkasi, karton quti bilan to'liq ta'minlangan.





Issiq teglar: alyuminiyni payvandlash uchun ac/dc TIG, alyuminiyni payvandlash uchun Xitoy ac/dc TIG ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
Sizga ham yoqishi mumkin













