Biz bilan bog'lanish
- Xinkaihe Sanoat Zona, Chengdong Ko'cha, Wenling Tuman, Tayzhou Shahar, Zhejiang Viloyat, Xitoy
- manager@genteck.cn
- ortiqcha 86-576-86088668
Yagona Faza Kesma Mashina
Mashina turi% 3aWelding Kesuvchi
Qo'llaniladigan sanoat:Konstruksiya ishlaydi
Joy kelib chiqish:Zhejiang% 2c Xitoy
Brend nomi% 3aSPARK
Voltaj:1PH230V
Ta'rif
Tez tafsilotlar
| Mashina turi | Payvandlash kesuvchi |
| Amaldagi sanoat | Qurilish ishlari |
| Joy of Origin | Zhejiang% 2c Xitoy |
| Brend nom | SPARK |
| Voltaj | 1PH230V |
| Joriy | 10-40A |
| Baholangan Imkoniyatlar | 4.8 |
| Foydalanish | kesish payvandlash |
| Kafolat | 1 year |
| Sotuvdan keyingi xizmat ko'rsatiladi | Onlayn qo'llab-quvvatlash |
| Mahsulot nomi | yuqori chastota spark dc 230v kesilgan{{1}% 7d kesish payvandlash |
| Tezlik | 50/60HZ |
| Yuksiz voltaj | 230V |
| Samaradorlik | 85 foiz |
| Baholangan Duty Cycle | 60 foiz |
| Kesish qalinligi | % 7b% 7b0}% 7dmm |
| Izolyatsiya sinf | H |
| Himoya daraja | IP21S |
| Taʼminot qobiliyat | 50000 Bo'lak% 2fPieces oyiga |
| Paketlar tafsilotlar | Karton |
| Port | Ningbo |
Function % 26 Xususiyatlari
Foydalanish siqilgan havo to kafolat xavfsiz va ishonchli operatsiya.
1. Advanced (MOSFET) inverter texnologiyasi.
2. Foydalanish siqilgan havo uchun kafolat xavfsiz va ishonchli operatsiya.
3. Portable,energy saving, high efficiency:easy to cut thick metal plate in a fast and economical way.
4. Yuqori kesish tezligi, 2 marta tezroq oxy-kesish, Tor kesish gap, silliq kesish yuzasi, tekis tebranish.
5. qurilgan haddan tashqari issiqlik himoya% 2c haddan tashqari voltaj himoya% 2c ostida voltaj himoya.
6. Adjustable output current to satisfy the cutting demands of various materials and thickness of working plates.
7. Keng ishlatiladigan uchun kesish zanglamaydigan po'lat, mis, temir va alyuminiy% 2c va boshqalar.
8. Plazma kesish mash'ala, yer klapan, dubulg'a va payvandlash brush, karton qutisi bilan ta'minlangan.





Issiq teglar: yagona faza kesish mashinasi, Xitoy yagona faza kesish mashinasi ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
Sizga ham yoqishi mumkin














